Правила перебування в дошкільному закладі

Правила перебування в Широківському ДНЗ "Оленка"

У ЗДО здійснюється дошкільна освіта дітей від 2 до 6 (7) річного віку, відповідно до чинного законодавства.

ЗДО працює з 7.30 до 18.00 щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів.

Ранковий прийом дітей у ЗДО здійснюється з 7.30 до 8.20

До ЗДО батьки приводять дитину:

• здорову;
  • охайно одягнену. Одяг має відповідати погодним умовам;
  • у зручному взутті. Змінне взуття (капці, черевики тощо) повинно щільно фіксуватися на нозі дитини та мати каблук заввишки 1 см з метою профілактики плоскостопості.

Прохання: маркіруйте речі дитини (підписуйте або вишивайте її ініціали), запасні речі охайно складіть в мішечок з метою їх збереження у дитячій шафі.

Поважними причинами невідвідування дитиною ЗДО є випадки, підкріплені відповідними документами:

• хвороба дитини (медична довідка про стан здоров’я дитини перед поверненням у ЗДО);
  • відпустка батьків (довідка з місця роботи батьків, медична довідка про стан здоров’я дитини перед поверненням у ЗДО);
  • літнє оздоровлення: 1 червня – 31 серпня (медична довідка про стан здоров’я дитини перед поверненням у ЗДО);
  • Дитину можна залишати вдома за сімейними обставинами без подальшого подання медичної довідки про стан її здоров’я не більше ніж 2 дні.

У ЗДО батьками надаються медичні документи, якщо дитина відсутня у групі упродовж:

• 3-х днів та більше (медична довідка з карантинною відміткою);
  • місяця та більше (до довідки додається висновок про посів на яйце глист)

До 10 числа поточного місяця батьки оплачують за харчування дитини у ЗДО. У ЗДО здійснюється 3 – х разове харчування дітей. Щоденно з меню можна ознайомитися на інформаційному стенді у кожній ггрупі.

Для занять у ЗДО батьки забезпечують дитину необхідними матеріалами та предметами:

• речами індивідуальної гігієни (носовичок, гребінець тощо);
  • канцтоварами для занять розвитку творчих здібностей;
  • формою (чешки) для фізкультурних та музичних занять;
  • піжамою.

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу
може здійснюватись:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців (п.12 Положення про дошкільний навчальний заклад).

Батьки беруть активну участь у житті ЗДО:

• батьківськи збори, консультації, конференції;
  • свята, розваги, відкриті перегляди освітного процесу;
  • покращення матеріально-технічної бази ЗДО та своєї вікової групи;
  • створення оптимальних умов у ЗДО та дома для здійснення дошкільної освіти дитини.

Доречно попросити у вихователя особистий номер мобільного телефону для спілкування, вирішення хвилюючих Вас питань стосовно виховання дитини. При цьому, потрібно пам’ятати, що у вихователя напружена та складна робота. Дзвонити потрібно у години погоджені з вихователем. Якщо Вам дзвонить вихователь, терміново передзвоніть, оскільки інформація може бути дуже важливою.

Спільні старання батьків та працівників дошкільного навчального закладу – запорука комфорту Вашої дитини, її розвитку та отримання якісної дошкільної освіти